Automobilio nuoma Dubajuje 1 dalis

2019-03-19

Kodėl verta nuomotis automobilį.
1. Noras būti nepriklausomam nuo kitų, laisvai keliauti po visą šalį, sustoti bet kurioje vietoje kur Jums patinka. Nereikia bėgioti paskui gidą ir nebijoti atsilikti nuo grupės.
2. Emyratuose yra daug įdomių vietų, kurias norėtumėt aplankyti, o ekskursijų kainos šioje šalyje nemažos, o jų kokybė ne visada yra aukšto lygio. Be to daug laiko užtrunka turistų surinkimas iš

viešbučių, vietoj to kad mėgautis kelionėmis. Pavyzdžiui – Abu Dabyje esanti Šeicho Zayd mečetei skiriama tik 40 minučių ir Jums per tokį trumpą laiką reikia suspėt viską pamatyti.
3. Mažos automobilio nuomos kainos (nuo 19-30 dolerių už dieną), didelės kainos už ekskursijas (pvz., standartinė ekskursija iš Dubajaus į Abu Dabį kainuoja 70 dolerių žmogui. 10 dienų nuoma (10 * 21 (Mitsubishi Lancer) = 210 JAV dolerių.) Nuvykti į Abu Dabį kainuoja 40-50 dirhamų benzinui ($ 14 ), plius 21 JAV dolerį kainuoja automobilio nuomą per dieną.
4. Pigus kuras.
5. Dauguma vairuotojų kultūringi ir laikosi kelių taisyklių, todėl nėra sunku vairuoti. Bėda, kad pastaraisiais metais į Emyratus atvyko daug žmonių iš Artimųjų Rytų šalių, ir jie dažnai apsunkina eismą.
6. Šalyje draudžiamas alkoholis, todėl keliuose nesutiksite neadekvačių vairuotojų.
7. Šioje šalyje beveik nėra nusikaltimų, todėl galite sustoti ir nesijaudinti dėl paliktu daiktų automobilyje.
8. Dauguma nuomojamų automobilių yra visiškai nauji, puikios būklės, labai dažnai žmonės išsinuomoja automobilį, kurio rida tik 500, 1000, 2000 km.
9. Dauguma viešbučių turi nemokamas stovėjimo aikštelę svečiams. Kai kuriuose viešbučiuose Jūs patys automobilį turite pastatyti į stovėjimo aikštelėje, o kai kuriuose automobilius palikti prie įėjimo, o durininkas pats pastatys automobilį. Ši sistema vadinama „Valet parking“. Dubajuje yra daug nemokamų automobilių stovėjimo aikštelių (prekybos centruose, netoli paplūdimių ir t.t).
Reikalavimai
Reikalingas tarptautinis vairuotojo pažymėjimas.
Dažniausia priima ir debetines/kredines korteles. Galite patikrinti čia: http://www.binbase.com/search.html
Kortelės valiuta nėra svarbi, suma automatiškai paverčiama dirhamais. Atkreipkite dėmesį, užstato suma turi būti kortelėje (užstato suma turi būti iš anksto parašyta užsakant automobilį). Kortelėje geriau, kad būtų šiek tiek daugiau pinigų, reikėtų atsižvelgti į valiutos kurso svyravimus.
Į pateikiamus dokumentus žiūrėkite labai rimtai. Nuomos sąlygose parašyta, kad jei Jūs nepateikėte visų reikiamų dokumentų automobiliui įsigyti arba jei nepateikėte kredito kortelės pagrindinio vairuotojo vardu su pakankamu pinigų kiekiu, už nuomą sumokėti pinigai nebus grąžinti. Nuomos įmonė pasilieka teisę atsisakyti nuomoti automobili bet kuriam klientui, jei jis nepateikia visų reikiamų dokumentų ir kredito kortelės savo vardu su pakankamų pinigų likučiu.
Nuomos kainos ir kur geriau išsinuomoti automobilį Dubajus (JAE).
Yra dvi galimybės. Automobilį galite užsisakyti vietoje, bet kurioje iš daugelio vietinių įmonių arba internetu. Geriausia tai padaryti iš anksto, kad nebūtų švaistomas brangus laikas atostogoms. Be to, automobilių nuoma internetu, dažniausiai bus pigesnė nei vietinėse nuomos kontorose. Pavyzdžiui, „TOYOTA COROLLA“ automobilis su automatine pavarų dėže kainavo apie 27 JAV dolerius per dieną, o vietoje tuo metu kainavo apie 50 JAV dolerių. Kita karta užsakėme „Honda Civic“ už savaitę sumokėjome 147 dolerius.
2 Dalis – Automobilio nuoma Dubajuje 2 dalis

One Comment

  • denis 2020-02-05 at 12:27

    Sveiki, ar gali tikti United Kingdom vairuotojo pažymėjimas, kuris kaip ir visi turi EU ženklą kampe su užrašu UK

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.