Madeira 2018

2018-12-16

Apie šią Portugalijai priklausančią salą pirmą kartą išgirdau tik prieš kokius 5 metus. Vienas draugas nuolat kalbėjo apie tai, kad į ją būna itin pigių kelionių pasiūlymų iš Varšuvos. Kadangi vien “pigiu pasiūlymu” manęs nesužavėsi, tai iš pradžių šia informacija rimtai nesusidomėjau. Bet metai iš metų jis nesiliovė kalbėti apie tai ir vieną dieną pokalbis pakrypo link to, kad veiklos ir lankytinų vietų šioje saloje yra gerokai daugiau nei Tenerifėje.

Nuo to reikėjo ir pradėti !!! 😃 Šis faktas mane jau sudomino. Nors ir paviršutiniškai, bet jau “pagooglinau” ką ten galima nuveikti. Rasta informacija ir pamatyti vaizdai sudomino. Labiausiai dėl to, kad ji vadinama įvairaus plauko žygeivių rojumi (žodžiu, kaip tik man 😊). O kadangi apie šią salą dar rašoma, kad ji tinkama keliauti visus metus, tai ją įtraukiau į savo kelionių “galimų variantų” sąrašą 😎

Daugiau https://kelioniu-pasaulyje.blogspot.com/p/blog-page_10.html?spref=fb&fbclid=IwAR21R2hOOwtQKB7dBudqqym6Jn5K-xZt0lzAz3zd2eWaF8I8NeXw1KcpUSg

5 Comments

 • Kristina 2019-01-19 at 14:40

  Ilsėtis, jei norit šilumos, geriausia pietinė dalis. Šiaurėje daugiau lietaus, rūko ir vėsiau. Canico. Roca de Mar, Machico, Funchal, Canical realiausi variantai. Anot vietinių,saulėčiausia vieta Madeiroje- Ponta do Sol. Funchal taip pat šilta.
  Šiaurinėje pusėje vėsiau, nes jaučiama drėgmė nuo kalnu. Ypač ryte, kai saules nėra. Mes buvom apsistoję pirmas dienas Funchal, paskui Sao Vicente ir daug po sala važinėjom, tai jaučiasi tikrai skirtumas.

 • - 2019-01-19 at 15:02

  Apie šią Portugalijai priklausančią salą pirmą kartą išgirdau tik prieš kokius 5 metus. Vienas draugas nuolat kalbėjo apie tai, kad į ją būna itin pigių kelionių pasiūlymų iš Varšuvos. Kadangi vien “pigiu pasiūlymu” manęs nesužavėsi, tai iš pradžių šia informacija rimtai nesusidomėjau.

  Bet metai iš metų jis nesiliovė kalbėti apie tai ir vieną dieną pokalbis pakrypo link to, kad veiklos ir
  Nuo to reikėjo ir pradėti !!! Šis faktas mane jau sudomino. Nors ir paviršutiniškai, bet jau “pagooglinau” ką ten galima nuveikti. Rasta informacija ir pamatyti vaizdai sudomino. Labiausiai dėl to, kad ji vadinama įvairaus plauko žygeivių rojumi (žodžiu, kaip tik man ). O kadangi apie šią salą dar rašoma, kad ji tinkama keliauti visus metus, tai ją įtraukiau į savo kelionių “galimų variantų” sąrašą
  Daugiau https://kelioniu-pasaulyje.blogspot.com/p/blog-page_10.html?spref=fb&fbclid=IwAR21R2hOOwtQKB7dBudqqym6Jn5K-xZt0lzAz3zd2eWaF8I8NeXw1KcpUSg

 • Sandra 2019-02-19 at 06:22

  Pries vykdama drauges klausiau, kas ten grazu ir kur verta vaziuoti… atsakymas – visur! Ir ji buvo teisi 😉. Tik neapsistokite siaurineje dalyje nes labai daznai debesuota. Ir tai faktas 😉. Vaziavome nuomotu auto. Nuomavomes sixt. Turejom nesusipratimu atiduodant, bande irodyti kad padanga prakiurdem ir uzklijavom 😝, nors taip nebuvo. O kai paemem bandziau auto apziureti, numojo ranka, viskas gerai, smulkiu ibrezimu ir t.t. yra ir nieks nekreipia demesio. Kai grazinom, jau kitas vyrukas nebuvo toks maloniai nusiteikes… Sakiau ziurekit kas pries tai vazinejo! Sake jokiu ivykiu nebuvo… tai vat. Ant sixt supykau! Nors pinigai i kreditine grizo, bet vistiek neigiama nuostata suformavo… O sala nereali! Buvom Ronaldo muziejuje, nusipirkom daiktu ir kamuoli su orig jo parasu . Parkingas l. Pigus lyginant su LT! Pazadejau ten dar grizti, ko niekad nesakiau apie kitas keliones, nes gyvenimas per trumpas….

 • - 2019-03-23 at 17:48

  Žydintis Funšalis
  Savaitę bastėmės po Madeiros kalnus, bet šiek tiek laiko skyrėme ir miestui – sostinei Funšaliui. Pastarasis – tikrai šarmingas dėl portugališkos architektūros, jaukių restoranėlių gatvėse, gėlių sodų ir keisčiausių vaisių, pardavinėjamų turguose bei pakelės prekeivių. Atvykusi į svečią šalį, visada užsuku į vietinį turgų, nes būtent ten pajaučiu tikrąją šalies dvasią. Ne išimtis ir Madeira.
  Daugiau čia – https://kiterswife.lt/?p=1214

 • pazintines keliones 2019-03-26 at 19:34

  Ir as niekada apie ja negalvojau, bet pagooglinau vaizdai nerealus! Reikia begt ieskot keliones

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.