Internetas Dubajuje

2019-01-08

Telekomunikacijų paslaugų rinka JAE yra tvarkingai padalyta tarp dviejų pagrindinių kompanijų Etisalat ir Du.
Ilga laika Etisalat buvo monopolistas, šiam seniausiam „Emirates“ operatoriui priklauso visą šalies kabelinė infrastruktūra.
Jaunesnė kompanija „Du“, antra pagal dydį šalies operatorė, kuriai priklauso savo mobiliųjų ryšių bazinių stočių tinklas. Šis infrastruktūros nuosavybės skirtumas iš esmės panaikina abiejų bendrovių poreikį konkuruoti tarpusavyje. Be to, jų tarpusavio rinka yra geografiškai padalyta ir abi bendrovės didžiąją dalimi priklauso valstybei.

Taip pat rinkoje yra keletas mažesnių operatorių, tačiau jie yra nereikšmingi. Iš didesniu „Virgin Mobile“.

Skambučiai per Skype, WhatsUp ar Viber negalimi.
JAE turi griežtus įstatymus, telekomunikacijoms. Balso perdavimą per skaitmeninius tinklus, gali perduoti tik „Emirates“ operatoriai. Likusieji mobiliojo ryšio operatoriai nenaudoja VoIP paslaugų. Taigi būkite pasiruošę, kad jūs negalėsite susisiekti per Skype, WhatsUp ar Viber.
Kartais blokavimo sistema nesuveikia. Kai kurie vartotojai bando apgauti sistemą, įdiegdami programas iš VPN, taip sukurdami serveriam tunelį. Tokiu atveju apribojimai gali būti apeiti, tik tai jau laikoma kibernetiniais nusikaltimais.
Etisalat pasiūlymai
Turistai negali naudotis visais Etisalat tarifais. Jei jūs atvykstate tiesiai į Etisalat biurą, ten bus parduodama tik SIM kortelė turisto tarifu.
SIM kortelę su kitais tarifais, gali nusipirkti pas perpardavinėtojus kuriuos visada raste prekybos centruose. Už SIM kortelę JAE reikia mokėti. Šiuo metu „Etisalat“ SIM kortelė kainuoja 55 dirhamus (+ 5% PVM).
Etisalat – Visitor Line pasiūlymas
Kainų skirtumas tarp turistinių ir reguliarių tarifų nėra didelis, tačiau turistinės kainos suteikia naudingų premijų:
– Neribota prieiga per Etisalat prie JAE Wifi;
– Vienas nemokamas taksi važiavimas Careem (kainuoja iki 100 dirhamų);
– Premijų rinkinys „Perki vieną, antras nemokamai“.
Atsižvelgiant į tai, kad Etisalat Wifi veikia visose viešose vietose, yra tikėtina, kad mobilusis internetas per 3G / 4G net nebus naudojamas
DU – pasiūlymas
Panašus į Etisalat pasiūlymą. SIM kortelė kainuoja 55 dirhamus (+ 5% PVM). Aktyvinimas iki 15 minučių. Oficialiuose biuruose turistai gali nusipirkti tik turisto planą. Pas perpardavinėtojus galima įsigyti SIM kortelę gyventojams, tačiau tai neturi prasmės.
Šiuo planu galite, iškviesti taksi, nusipirkti bilietus į „Burj Khalifa“ arba „Ferrari Park“, užsisakyti staliuką restorane.
Už 55 dirhamus jūs gaunate: 500 MB interneto, 20 minučių + 20 SMS į JAE numerius. Planas veikia 7 dienas.
Svarbu!
Kai tik baigsis 500 MB, visi mobiliojo interneto planai, kuriuos tik turi DU Jūs jau galite įsigyti. Jums reikia tik nusipirkti „papildymo kortelę“ ir prisijungti prie paslaugų paketo numeriu * 131 *
Premijos iš DU
1. 20% nuolaida keturioms UBER taksi kelionėms. Turite įdiegti UBER programą ir įvesti reklamos kodą.
2. 30% ir 50% nuolaidos automobilių nuomai per „Dollar Rent A Car“. Turite įdiegti jų programą ir įvesti reklamos kodą.
3. Nuolaidos ir premijos už pramogas iš sistemos „ENTERTAINER“. Šios nuolaidos kartais didelės ir įdomios, kartais bevertės.
Nuolaidos nuolatos keičiasi. Su šiomis nuolaidomis kai kurie turistai sugeba kompensuoti SIM kortelės kainą.

No Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.