Neapolis

2018-10-02

Skrisiu i Neapoli ir is jo noriu aplankyti Vezuvijų, Pompeją, Sorentą, Positano, Amalfi. Ar geriau šias vietas pasiekti viešuoju transportu ar nuomotis automobilį? Laiko bus mažai tai gal su auto butu greičiau nei derintis su transporto grafikais? Bet gal viešuoju paprasčiau ir pigiau ar brangiau? Ka įdomiausia pamatyti šiuose miesteliuose? Kas jums labiausiai ten patiko? O gal kažkurį iš jų praleisti ir geriau daugiau laiko skirti kitam?

16 Comments

 • Rasa 2018-10-02 at 06:12

  Siūlyčiau is Neapolio keltu keltis i Ischios salą🙂 tikrai nepasigailesit, gamtos grožis, terminiai baseinai…pasaka
  Capri lb graži sala, tik ja reikia apiplaukti.

 • Vitalija 2018-10-02 at 06:14

  Automobiliu visa pakrantė Jūsų, stosit kur norėsite, o važiuojant į Amalfi po kairei pusei pamatysite labai gražios keramikos fabrikėlį, būtinai sustokite pasigrožėti ir padaryti mažą ekskursiją. Ir Caprio sala iš Sorento, nuostabus plaukimas.
  Apibendrinti dar kartą. Žiūrėt butą ar apartment ar room ar hotel kad butu geras susisiekimas su stotim, nes Neapoly iš Garibaldžio visi metro. Ir traukiniai važiuoja į Pompėją, Amalfius ar Positanus. Neapolis nėra toks baisus ar vagių pilnas miestas.
  Galima net ir nenakvoti Neapoly, o atvažiuoti su shutllu iki Garibaldi stoties palikti bagažą, apeiti miestą ir vakarop išvažiuoti nakvoti i Sorentą, is Garibaldi stoties traukiniu apie 1,5val. o is ten ir Capris arčiau ir Pompėją.

 • Lina 2018-10-02 at 06:16

  I Vezuvijų, Pompeją, Sorrentą vykčiau traukiniu, bilietai lb pigus 🙂 Circumvesuviana traukinys ten yra (aplink Neapoli išvertus i lietuviu kalba), lb patogu juo keliauti 🙂 I Amalfi važiuoja SITA autobusai (jeigu gerai pamenu pavadinimą), bet autobusu ten keliauti nenorėšiau, geriau koki Smart’a pasiimti, galėsit sustoti, kur norėsit 🙂 Nors draugai autobusu ten keliavo, jiems sake labai patogu buvo 🙂 Bet taupant laika imčiau automobilį

 • Neringa 2018-10-02 at 06:21

  Turėjome mašiną iš Neapolio, bet Amalfyje gyvendami aplinkinius miestelius pasiekėme laivais, motoroleriais. Tikras malonumas, net nesvarstėme kurti mašiną, per daug kamščių ir per daug šilta. Neradom net kur mašinos pastatyti Amalfio miestukuose, ypatingai Positano ir Ravello.
  Dabar autobusu važiuočiau, nes mašiną pastatyti labai sudėtinga. Jei geras oras, tikrai tik motorolerį imti 🙂 Stoji kur nori ir grožiesi vaizdais 🙂 Man patinka keliauti nuo nieko nepriklausomai, tada pamatai daugiau.

 • Lince 2018-10-02 at 06:24

  Aplankykit Herkulaneum, jis randasi prie Vezuvijau, tas pats kaip Pomeją, tik daug mažesnis, sutaupysit daug laiko.
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Herculaneum
  Visur išties labai patogu ir traukinuku ir pvz Į Amalfį Positaną autobusu iš Sorento. Iš Neapolio Pompėją Sorento Vezuvijus traukiniu ir pigu ir patogu.

 • Greta 2018-10-02 at 06:25

  Keliavom viešuoju transportu, laiko turejom nedaug, bet viskas pavyko puikiai, čia daugiau info:
  https://kurdabar.lt/2018/02/26/kampanijos-regionas-neapolis-pompeja-amalfio-pakrante-ir-kitos-lankytinos-vietos/

 • - 2018-11-04 at 09:58

  Renata Sor
  Pačiame Neapolyje. Prie centrines stoties rajonas kiek judrus ir pilnas žmonių, tačiau susisiekimo atveju patogus, jei ketinate judėti metro ar autobusais. Jei neieškote prabangos, o tik nakvynes bei pusryčių, tikrai patogu 😉 Senamiestis, uostas, Kalėdų gatve ir kitos ižimybės pasiekiamos is lėto pasivaikščiojant, bet su pertraukėlėm 😁
  Šalia senamiesčio, 12 aukšte viešbutukas 🙂 nerealiai patogus susisiekimas 🙂

 • - 2018-11-04 at 10:06

  Rima Iš Neapolio traukiniu į Vezuvijų, prie traukinių stoties reikia nusipirkti turą autobusu į Vezuvijų, iš vezuvijaus traukiniu į Pompėją, iš Pompėjos traukinys važiuoja į Sorento. Beje, Neapolyje traukinių stotis yra toliau nuo pagrindinės stoties, priemiestinių traukiniu stotis. Tik autobusą į Vezuvijų imkite ne is agentūrų, o viešajį, bilietas keli eurai, o nuveža ten pat, kur agentūrų autobusiukai, tik jų kaina didesne 🙂

 • - 2018-11-20 at 16:00

  Diana Pries savaite gryzome is keliones po pietu Italija. Daug sioje grupeje postu apie Neapoli,tad informacijos rinkausi is cia. Skridom i Neapoli,nuomojom masina ir keliavome: Herkulaneumas, Pompeja, Amalfi pakrante, Caprio sala, Paestum, Matera, Alberobello, Vezuvijus. Didziausia ispudi paliko Capri sala – rojus zemeje! Taip pat Matera-sis miestas 2019m paskelbtas Europos kulturos sostine. Neapoliui laiko beveik neskyreme,tik sukirtome po pica Antica pizzeria da Michele,i kuria patekt valandziuke palaukt eiluteje reikejo:) Gal kam naudinga bus informacija, kad 1 menesio sekmadieni iejimas i Herlulaneuma bei Pompeja yra nemokami. Mes sutaupeme per keleta zmoniu beveik 100 euru. Neapolyje nepastebeje pralekeme pro Telepass rezervuota klientams, kur neprase sumoketi uz kelia. Yra tokie Punto blu kur galima nuvykti ir pasiklausti, kokie pazeidimai padaryti bei susimoketi, kad bauda Lietuvoje nepasivytu:) Gal kam bus naudinga? O siaip keliauti ne sezono metu yra super, kurortai istusteje, zmoniu ne mases, o oras idealus pazintinei kelionei!

 • Aušraitė 2018-12-29 at 19:08

  Sveiki, norime keliauti vasario antroje pusėje. Būsime 4 paras. Kokie tuo met orai?Ar verta tuo metu? Beje, Daiva, gal galėtumėte patikslinti kur nuomavotės atskridę automobilį ir kokios kainos. Ačiū

 • Diana 2019-03-23 at 21:27

  pravaziuojantis uz 20euru 3 dienas – visam Neapolio viesajam transportui ir Amalfio pakrante plius autobusas is oro uosto Alibus, Aevbus iki Vezuvijaus

  • Egle 2019-04-26 at 12:25

   Diana, gal galetumete daugiau apie toki bilieta papasakoti – kur ji pirkti?

    • Egle 2019-05-12 at 16:28

     Ačiū Diana, puiki nuoroda! Peržiūrėjau ją, bet vis dar turiu klausimų – ar tikrai su šia kortele galėsim važiuoti ne tik pačiame Neapolio mieste, bet ir link Amfalio (mes būsime apsistoję tarp Neapolio ir Amfalio) ir galėsime važinėti autobusais Amfalio pakrante, nuo miestelio iki miestelio? Jei taip, tai ši kortelė mums būtų tikras atradimas!

     • Silvija 2019-07-10 at 07:22

      Ar issiaiskinote kaip su ta kortele, ar galima su ja keliauti ir Amalfio pakrante?

 • Skirmante 2019-07-05 at 14:15

  Amalfi, Sorrento, Positano, Salerno. Šiek tiek toliau yra Paestum su šventyklų griūvėsiais, netoliese labai gražus miestelis Agropoli. Teko porą mėnesių praleisti Salerno miestelyje, tai dariau taip: iš Salerno važiavau autobusu iki Positano ir Amalfio (tie vingiuoti keliukai kalnu šlaituose ir italų vairavimo manieros yra kažkas tokio :DD), o iš ten grįžau keltu, tai pamačiau be galo gražią amalfio pakrantę iš visų pusių 😉 pasidomėkit keltais, jų yra gana nemažai, tik reikia nepražiopsoti bilietų, nes turistų ten netrūksta!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.