Malaga

2019-02-19

Malagoj pagrindiniai lankytiniai objektai – pilis, Gibralfaro, katedra, plaza de toros bei senamiestis.
Aplink Malagą patarčiau aplankyti Miją, baltąjį miestelį, nuo Malagos kainuos apie 2 eur į vieną pusę. Rondą taip pat būtina aplankyti vien dėl nuostabaus tilto, autobusu apie 10 eur į vieną pusę, labiau apsimoka su ekskursijas organizuojančia firma važiuoti. Taip pat nepamišk Gibraltaro (apie 20 eur su ekskursija), Granados (Alhambra yra vienas iš labiausiai lankomų objektų Andalūzijoj, bilietus būtina užsisakyti iš anksto), jei bus laiko nuvažiuok į Cordobą (ten yra viena gražiausių arabų moskitų, įėjimas 8 eur). Marbella yra tiesiog poilsinis miestelis turtingesniems – gražu, bet nieko įspūdingo ten tikrai nėra.
Nepagailėk pinigų Alcazaro aplankymui (7.5 eur), katedrai, kuriuoje palaidotas K. Kolumbas (7.5 eur), bei, žinoma, nepamišk Ispanijos aikštės, kurią patariu aplankyti tiek dieną, tiek naktį, jau sutemus.
Dar sužavėjo Metropol parasol, milžiniška skulptūra, prie kuriuos jaunimas pastoviai protestuoja.

3 Comments

 • - 2019-02-19 at 07:09

  💙Pirmasis pasaulyje Smurf’ų miestelis, ne kur kitur, o Ispanijoje, Andalūzijoje, Malagos provinicijoje! Šiuo metu vis labiau populiarėja kalnų miestelis Ronda, tačiau nepraleiskit progos aplankyti ir JUZCAR, nutolusio vos 24 km.
  Pasidomėjus istorija, iki 2010 metų Juzcar buvo įprastai baltas kaip daugelis kitų Ispanijos miestelių. Tačiau, minėtais metais, Sony Pictures pasirinko Juzcar miestelį savo “The Smurfs 3D” premjerai bei jo populiarinimui. Su miesteliu buvo sutarta, kad visas namų sienas, laiptus nudažys mėlynai, o po premjeros grąžins miestui naujai baltą spalvą.
  Nuo tų dienų, Smurfai “tapo kaimo gyventojais” ir yra svarbus pajamų šaltinis kaimeliui. Kavinėse siūloma „Smurf“ spageti, suvenyrų parduotuvės pardavinėjami „Smurf“ atributika ir marškinėliai, bei vietiniai žmonės dirba kaip policininkais, padavėjai ar grybų muziejaus darbuotojais.
  Smurf’ais išdažytos pastatų sienos, parkus puošia Smurf statulos. Yra organizuojami specialūs užsiėmimai vaikams. Yra miestelio planas su sužymėtomis vietomis. Labai į visas detales nesigilinau, nes keliavome tik suaugę.
  Bet ką rekomenduoju išbandyt ir suaugusiems – ZIPLINE! Nors ne itin ilgos tos dvi trasos (200m ir 100m), bet buvo daug aukščiau, nei atrodė stovint apačioje. Nors ganėtinai trumpai, bet smagiai praskristi virš mėlynojo miestelio! 🦅
  Bilietus galima įsigyti informacijos kioskelyje, arba tiesiai atėjus prie jų bokšto (15€). Gali tekti palaukti, kol jie nusileis kartu su kitais žmonėmis, ir grįš atgal. Vaikams leidžiama atitikus minimalaus ūgio reikalavimą (neįsodėmėjau).
  Tikrai viso miestelio nenagrinėjau, bet pagooglinus nuotraukas galima susidaryti pilnesnį miestelio vaizdą 💙
  #juzcar #smurf #smurfvillage #worldsfirst #andalucia #malaga #spain
  Daugiau – https://bit.ly/2ImXXFQ

 • Dana 2019-03-18 at 10:36

  Dabar absoliučiai visur galima ir reikia bilietus internete nusipirkt. Tai aišku šiek tiek įpareigoja laikytis grafiko, bet tai geriau nei kažkur nepatekt ar 3 val eilėje stovėt. Į traukinius taip pat perku bilietus iš anksto. Iš Salou į Valensiją taip pat geriau traukiniu, nei autobusu, kaina bus beveik tokia pat, tik traukiniu ženkliai patogiau ir su greituoju bus 2 k greičiau, nei autobusu. Tik nepirkit 1 klasės bilietą, nes tada kaina šoktelės. Verta neverta – tik pačiam keliautojui žinot. Bet iš principo grūstis dvi valandas pirmyn ir dvi atgal vien kad kažkiek pasivaikštinėt po Valensiją – mano nuomone neverta. Tam miestui reikia skirt bent porą dienų. Be to, pietinėje Ispanijos dalyje yra ir daugiau įdomių miestų, kuriuos reikėtų aplankyt. Vienu kartu visko nesugrobsit.:) Todėl patariu į Ispaniją nuvažiuot 3-4 kartus, nes tai labai didelė ir įdomi šalis. O šiuo metu važinėkitės “aplink savo ašį”, t.y. tame regione kur būsit.

 • - 2019-10-12 at 09:11

  Malaga. Galima patįsoti prie jūros. Kultūriniam turizmui be pačios Malagos aplink yra Cordoba, Sevilla, Ronda, Alhambra, Gibraltaras, Caminito del Rey, Tarifa, Europos balkonas etc. Pasivaikščiojimas ar slidinėjimas Sierra Nevada kalnuose. Vaikams- Benalmadenoj Tivoli parkas, Selwo marina, Drugelių parkas, Torremolinos krokodilų parkas, vandens parkas, Fuengiroloj Bioparkas. Tik turėkite laiko ir noro viską aplankyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.