Niujorkas

2018-09-18

Pasidalinsiu įspūdžiais iš išsvajotojo Niujorko ❤️
Kelionė trūko savaitėlę, kadangi esam paprasti studenčiokai, tai buvom ten tiek, kiek galėjom sau leisti. Iš anksto pasirūpinome New York city pass, pasiemėme jį 5 dienom, kadangi atvykimo ir išvykimo dienom , mūsų nuomone, jo nelabai reikėjo. Iš tikrųjų nepasigailėjome ir tam yra keletas priežasčių:
1. Tai tave priverčia daugiau judėti ir aplankyti kuo daugiau vietų, nes na pinigai tai jau sumokėti 😀
2. Kai kuriose lankytinose vietose nereikia ilgai laukti eilėse, nes yra atskira kasa turintiems New York city pass.
3. Eini aplankyti tokių vietų, į kurias galbūt neturėdamas city pass neitum, nes atrodo nelabai įdomu, bet kai nueini nei kiek nepasigaili.
Gyvenome viešbutyje ,,Pennsylvania”. Šis viešbutis yra labai patogioje vietoje, pačiame Manhattan centre. Ir tai yra didžiausias jo privalumas, nes visai šalia yra daug lankytinų vietų. Net ir metro nereikia, bet jei norėtume kažkur toliau pavažiuoti, tai iškart prieš viešbutį yra metro Pennsylvania station. Šiaip mes ėmėm viešbutį su pusryčiais, bet kitakart rinktumės be.. Nes pusryčiai žmogui buvo tokie: bandelė, kava, ir pasirinktinai mažas buteliukas vandens arba sulčių.
Dėl maisto ir kainų. Šiaip yra pakankamai brangu, bet mes radom šiokią tokią išeitį 😂 Vieną dieną valgydavom greito maisto restoranėliuose, kitą dieną leisdavom sau nueiti į ,,normalų” restoraną. Vienas iš labiausiai patikusių buvo ,,Miss Corea bbq”. Patiko pats maisto pateikimas: stale įmontuotas grilius, todėl užsisakius pvz. jautienos ar vištienos, mėsa kepama tiesiai prieš tave ( apačioje yra video). O šiaip puiki vieta skaniai ir nebrangiai pavalgyti yra Chinatown.
Miestas pats labai gražus, žavi pastatų aukštis, o iš viršaus miestas tiek dieną, tiek naktį atrodo įspūdingai. Nesigailiu, kad pasirinkom į Top of the Rock pastatą keltis dieną (67aukštas), o naktį kilti į Empire state pastatą (86 aukštas).
Jei kas vyks, būtinai siūlau nuvykti aplankyti 9/11 memorialą, nes vieta yra tiesiog atimanti žadą. Užplūsta keistos ir nevienareikšmiškos emocijos, bet pamatyti tikrai verta.
Kas labai nustebino dar, tai buvo personalo draugiškumas ir geranoriškumas kur benueitum. Visi šypsosi, klausia kaip laikomės, iš kur atvykom ir t.t.
Kelionė buvo puiki, nuotaikų nesugadino net apsiniaukęs dangus, nė kiek nesigailime, kad ten nuvykome. Liko vien teigiamos emocijos ir nuostabūs prisiminimai.

Jurgita Seržantaitė
Rugsėjis 16 d., 21:41

5 Comments

 • Jurgita 2018-09-18 at 05:52

  Visur jautėmes saugiai, nes mieste pilna policijos, human security net buvo 😅🙈 iš oro uosto i viešbutį važiavom metro, užtrukom apie 40 min. Su air train pasiekėme jamaica station, persėdom ir toliau i penn station.

 • Jurgita 2018-09-18 at 05:53

  Aplankėm lankiamiausias vietas:
  1. Top of the rock observatorija
  2. Madam Tusauds muziejus
  3. Times square
  4. Brooklyn bridge
  5. 9/11 memorialas
  6. Empire state pastatas
  7. American museum of natural history
  8.Chinatown
  9. Koreatown
  10. Centrinis parkas
  11. Plaukėm kateriu aplink Laisvės statula
  12. Tower of freedom
  Šiaip smagu pasivaikščioti po miestą ir jo mažus parkelius. Taip pat smagu pasivažinėti atviru autobusu po miestą, big bus tour jei neklystų.

 • Jurgita 2018-09-18 at 05:56

  Kelionė 7 dienų. Kainos vienam žmogui: skrydis į abi puses 350 eur, viešbutis 600eur, bendros išlaidos 500 eur. Bet mes kelionę planavomės prieš 3mėn, jei pradėti tai daryti dar anksčiau, galima sutaupyti daugiau. + New York city pass, bet čia jau kas kaip nori ir kam kaip patogu.

 • Edgaras 2018-09-18 at 05:56

  Tik su masina nesugalvokit ten vaziuot.. ivaziavimas i pati miesta 10doleriu ir parkavimas nuo 40doleriu uz dvi valandas. Pakilti i dangoraizi nusifotkinti 40doleriu Kamsciai nesveiki is tasko a i taska b 2 kilometrus valanda tenka vaziuot. Zmones ziauriai skuba visi pikti neduok dieve suklysi kelyje uzpypsens ziauriau nei lietuviai. Pasiziureti idomu ir reikia

 • Jolita Gasiūnienė 2018-09-18 at 05:57

  Aš vien SoHo rajone galėčiau visą dieną maltis ir stebėti žmones, kaip ir Chinatowne galėčiau kasdien po 3 kartus valgyt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.