Algarve

2018-09-25

Algarvės paplūdimiai įtraukti į top 10 viso pasaulio. Turizmo sezonas Algarvėje prasideda balandžio pabaigoje ir tęsiasi iki spalio vidurio. Tiesa, vasara gali būti labai karšta. Todėl geriausias apsilankymo laikas yra pavasario pabaiga ar rudens pradžia.
Sao Vicente kalnas (Cabo de Sao Vicente) – kyšulys žavi uolomis, kurios stačia siena stūkso palei Atlanto vandenyną. Šių uolų aukštis – apie 75 metrai

Liaudies amatų lėlių centras (Loule) – Šis žavusis miestas yra į šiaurės vakarus nuo Faro ir ne tik gerai išlikusių tvirtovės sienų ir arabų laikų pilys, bet ir todėl, kad galite susipažinti su liaudies amatais ir pavaikščioti siaurom senamiesčio gatvėm.
Castelo do Lindoso viduramžių pilis – Lindoso pilis yra vienas iš svarbiausių portugalų paminklų dėl jo strateginės padėties.
Lagoso tvirtovė – buvusi Algarvės sostinė.
Ria Formosa – laikoma vienu iš 7-ių Portugalijos gamtos stebuklų.
Ilha Deserta (Dykumų salą) – vienas gražiausių ir įspūdingiausių gamtos kampelių
Evoros Kaulų bažnyčiaKaulų koplyčia Evoroje dekoruota žmonių kaulais ir kaukolėmis
Santo Antonio bažnyčia (Igreja de Santo Antonio), Lagosas – dėl savo interjero, vadinama “auksine koplyčia”
Katedra (Se) Faro mieste – ji yra centrinėje aikštėje ir stebina savo didingumu. Persipynę gotikos, renesanso ir baroko stiliai.
Regiono etnografijos muziejus (Museu Etnografico Regional) Faro mieste.

Jūrų muziejus (“Museu Maritimo”) Faro mieste.
Buvusi vergų aikštė (Mercado dos Escravos) Lagose.
Sagreso tvirtovė (Fortaleza de Sagresas).
Savivaldybės muziejus Faro (Museu Municipal de Faro).
Mažas Estoi palmių parkas

Algarve
Citrinomis nusagstyta Algarvė. I dalis
Citrinomis nusagstyta Algarvė. II dalis
Portugalijos Algarvė

One Comment

  • Jurate 2019-03-20 at 11:17

    Portugalija galima įvažiuoti per Viana do Castelo šiaurėje ir leistis žemyn per Guimaraes, Braga, Porto, Aveiro, Figueira da Foz, Coimbra, Nazare, Tomar, Leiria ir žemyn iki Lisabonos. Apžiūrėti Lisabona ir vietas aplink ja( Sintra, Mafra, Cascais, Estoril). Link Algarves galima važiuoti Vasco da Gama tiltu ir toliau autostrada iki pat Algarves arba sukti į Palmela( nedidelis miestelis su pilimi ant kalno, kuria dar kol kas galima apžiūrėti nemokamai), Setubal ir iš jo keltu persikelti į Penisula da Troia ir važiuoti per Comporta( ten yra fantastiškas paplūdimys), Alcacer do Sal, Grandola iki Sines. Ir nuo Sines pakrante užsukant I miestelius pakrantėje ir fantastiškus paplūdimius važiuoti iki Albufeiros.
    Kitas kelias yra per Vilar Formosa, galit važiuoti iki Porto ir žemyn pakrante arba rinktis kita kelia per Guarda, Covilha, serra da Estrela kalnus, Fundao, Portalegre, Estremoz, būtina užsukti i Arraiolos, kur stovi vienintele PT apvali pilis ir pažiūrėti, kaip yra gaminami unikalus kilimai( tapete de Arraiolos). Tuomet Evora( mano antras mylimiausias PT miestas po Lisabonos), ten kepamos fantastikos queijadas da Evora, tuomet Beja, taip pat Vidigueira ir žemyn iki pat Algarves, arba nuo Evoros galit sukti i Reguengos de Monsaraz, Moura bei Guadiana upes parką leistis iki Taviros ir toliau iki Albufeiros. Dar vienas kelias yra per Badajoz/ Elvas, galit važiuoti iki Lisabonos ir tada žemyn pakrante iki Algarves arba sukti i Evoros puse ir žemyn iki Algarves. Dar vienas kelias yra įvažiuoti per Huelva Ispanijoje, bet čia jau bus tiesiai i Algarve. Taip pat jei važiuosite per Viana do Castelo iš Porto galit sukti i Chaves ir i Algarve važiuoti N2 keliu, aplankant miestus bei miestelius šalia, jo ilgis yra virs 700 km, t.y. ilgiausias kelias PT ir kerta visa PT nuo šiaurės i pietus, yra labai gražus bei žalias.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.