Automobilio nuoma Dubajuje 2 dalis

2019-03-19

Kur geriausiai nuomotis automobilį?
Štai keletas geriausių automobilių nuomos kompanijų JAE
1. Rentalcars.com
Visus tris kartus užsakėme automobilį šioje svetainėje, todėl galim ją rekomenduoti. Viskas vyko sklandžiai, be jokių problemų. Kitose kompanijose buvo brangiau.
Užbaigus užsakymo procedūrą, gausite el. laišką su kuponu, kurį reikia atspausdinti ir parodyti automobilio nuomos punkte.

2. Autoeurope.com
Šioje svetainėje užsakinėjome automobilį kitoje kelionėje. Tai vienas didžiausių brokerių Europoje, nuomoja visame pasaulyje, įskaitant ir JAE.
3. Economybookings.com
Per šią svetainę užsakėme automobilius Graikijoje ir Šveicarijoje. Būtent tuo metu buvo patraukliausios kainos. Šioje svetainėje aš rasite nuoma tik už 6,71 eurų per dieną! Emyratuose tokių kainų retai buna. Svetainė yra labai patraukli, o svarbiausia labai mažos kainos.
Taip pat yra daug kitų svetainių, siūlančių automobilių nuomą, tačiau jos niekuo neišsiskiria. Bet kokiu atveju, greičiausiai jūs patys rasite geriausią variantą už geriausią kainą. Nesvarbu, kokiame emyrate jūs esate – Abu Dabyje, Dubajuje, Sharjah, Fujairah, Ajaman ar Ras Al-Khaimah, visur yra nuomos automobilių kompanijų. Todėl, jei nesate užsakę automobilio iš anksto, visada galite tai padaryti vietoje. Tokio užsakymo trūkumai visada yra didesnė kaina, laiko praradimas atostogų metu, problemos dėl užstato grąžinimo. Argumentai “už” – galimybė derėtis dėl nuomos be tarptautinių teisių ar kredito kortelės, galite pasirinkti automobilį “gyvai”.
Jei užsakėte automobilį oro uoste, tuomet lengvai rasite nuomos biurą. Visuose Dubajaus DXB oro uosto terminaluose (T1, T2, T3) ir naujajame Al-Maktoum oro uoste ir visuose kituose JAE oro uostuose nuomos kompanijų atstovai, randasi tiesiai prie išėjimo iš terminalo.
Automobilių stovėjimo aikštelės koordinatės 1 Dubajaus oro uosto terminale: N 25.24767 E 55.35293
Automobilių stovėjimo aikštelė, Dubajaus oro uosto 2 terminalo (FlyDubai) yra priešais atvykimo salę: 25.266344, 55.358167
Jei planuojate įsigyti vietinių operatorių interneto planą, rekomenduojame navigacijos programą WAZE, kuri veikia su internetu, programa yra visiškai nemokama ir ją galite atsisiųsti . WAZE ne tik parodys jums teisingą kelią, bet su juo taip pat galėsite išvengti eismo kamščių, kurios Dubajuje įprastos. Jis taip pat rodo radarus, taip pat yra didelis pliusas.
Maps.me – labai puikus žemėlapis, tačiau trūksta eismo ženklų, nerodo greičio ribojimų, labai sunku važiuoti didelėse sankryžose. Tačiau ši programa puikiai veikia „pėsčiųjų“ režimu ir parodys kelią, jei staiga pasiklysite. Paprastai Maps.me yra puiki programa, kuri turi būti išmaniajame telefone, kurie periodiškai keliauja.
Pagrindinės kelio taisyklių skirtumai.
1. Dubajuje daugiau nei 20 km / h viršijimas nėra baudžiamas, o daugelis vietinių gyventojų važiuoja +19 km / h. (Būkite atsargūs, kai keliaujant į Abu Dabį, Dubajaus – Abu Dabio greitkelyje (leistinas greitis yra 140 km / h), baudos jau nuo 10 km / h. net +1 km / h)
Greitkeliuose greičio ribojimas yra 100-140 km / h, gyvenamose vietose – 60 km / h. Taip pat reikia nepamiršti, kad važinėti greitkeliais draudžiama mažesniu nei 60 km / h greičiu. Baudos yra labai didelės. Minimali bausmė už greičio viršijimą daugiau nei 20 km / h yra 600 dirhamų (165 dolerių), yra daug fotoaparatų, geriau greičio neviršyti. Buna atvejų, kai gauna daugiau nei 1000 JAV dolerių baudą, nors jie nuomavosi automobilį tik vieną dieną.
Bet nesijaudinkite. Kelio ženklai aškiai matosi ir jų daug. Jūs visada žinosite, kokiu greičių važiuoti. Iš pradžių gal bus šiek tiek ne jauku, bet po kelių dienų jausitės kaip namie
1 Dalis – http://blog.onlinetop.net/home/automobilio-nuoma-dubajuje/

No Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.