Atėnai

2018-08-29

Vaziuojam rugsejo vidury i Atenus Graikija,gal kas galit patart kurias vietas aplankyt, o kuriu nelankyt

5 Comments

 • Agnė 2018-08-29 at 13:54

  Užlipkit ant Mount Lycabettus, nuostabi miesto panorama:) taip pat šalia akropolio yra baltų namelių rajonėlis Anafiotika

 • Eglė 2018-08-29 at 13:55

  Gudonienė Atėnuose, jeigu neturėsite auto, prie jūros patogiausia važiuoti su traukiniu, eina palei jūrą, bet ne su metro.

 • -Asta 2018-08-29 at 13:55

  Atėnų rivjera, nuo Pirėjaus iki Voiliagmeni, ten esantys Edemo, Glyfados ir kiti paplūdymiai. Atėnuose patogu važinėti visuomeniniu transportu, galima įsigyti bilietą visoms transporto priemonėms už 9 eurus 5 dienoms, važiuoji kiek nori ir kur nori. Yra ir kitokių bilietų variantų.

 • Toma 2019-03-17 at 18:38

  Atskridom į Atėnus. Tada su metro teko dar nemažai vykti iki pačio miesto, kur teko persėsti, kad pasiekti Pirėjo uostą, kur išplaukia laivai. Tad būtinai pasiskaičiuokite laiką, nes mums teko keisti keltą atgal 1 diena anksčiau, kadangi neapskaičiavom, o ir keltai dažnai būna pakoreguoti, tad geriau pasilikti daugiau laiko. Plaukėm tiek į priekį, tiek atgal su labai dideliais keltais (7-8 aukštų), kelionės truko apie 7,5-8 val. Geriau imti su kajute jei plauksite naktį, nes iš esmės kelionė išvargina jei ir skrydis iškart po kelto… Be kajutės į vieną pusę 2 bilietai kainavo 70 eur, su kajute 140 eur. Plaukėm spalio 2-8 dienomis. Lėktuvų kainos buvo kosmosas, nebent jau iš labai anksti užsisakyti, gal ir rasite, mūsų atveju likus iki kelionės mėnesiui bilietas iš Atėnų į Santorini abiems pusėms vienam žmogui būtų kainavęs apie 500 eur. 😁 Tad pasirinkom keltą. Šiaip labai patiko su keltu, jūra rami buvo, bet tikrai labai nuvargino… Kitą sykį bandyčiau skrist į Kretą, ir plaukt iš ten, trumpesnis kelias gaunasi. 😊 Arba kažkas rekomendavo, kad iš Varšuvos tiesiogiai skraido, tai gal irgi variantas jei su keltu nepaeina… 😁 Ar grįžčiau – 100% taip, nuostabi sala, tik pinigų turėk… 💗 Bilietus keltui pirkom internetu. Google rasit daug pasirinkimų.

 • Kristina 2019-07-12 at 14:44

  Acropolis, Monastiraki, Syntagma, Plaka, Thissio ir Psiri nakti, Glyfada ir Piraeus. Nacionalinis archeologijos muziejus. Olimpinis sporto kompleksas. Lykavitos. Pliazai Glyfadoj, Alimos, Edem beach Paleo Faliro rajone.
  Pirmosios kapines. Siulyciau is Piraeus iki kokios artimiausios salos nuplaukti,zinoma,jei turit laiko.
  Plaukit i Hydra salele. Arti, maza ir unikali.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.